Co umíme

Svět je dnes díky globalizaci mnohem přístupnější, díky internetu můžeme téměř nepřetržitě testovat nové recepty z různých koutů světa. Ochutnáváme a dolaďujeme k dokonalosti to, co nás láká nejvíce. Není žádný důvod se omezovat, protože produkty a ingredience z celého světa jsou dnes opravdu na dosah ruky. Kromě promyšlené chuti a prezentace pokrmů, je pro nás zásadní i nápaditá příprava a dekorace stolů. Proto využíváme RGB LED barevně podsvícené stoly se zářící vrchní plochou v barvách klientů.

Pracujeme se světlem, využíváme jeho modelaci prostupů skleněnými schody a křišťálovými stojany nesoucími naše pokrmy. Tím zvýrazňujeme dominanty rautových stolů tak, aby Vaší události dodaly velkolepost. Za vším jsou lidé - řadu let budujeme příjemný, dynamický, proškolený a zkušený tým profesionálů. Kuchaře, hostesky, číšníky, projektové manažery, ale i dekoratéry a vizážisty vedeme tak, aby se vcítili do smyslu každé párty, klienta a jeho prostor. Ohromně nás baví být kreativní, vždyť to máme i v názvu společnosti.

Každou náročnou akci bereme jako možnost posunout se o krok dále, protože každý náš večer je o interakcích s programem, gastronomií, samotnými hosty a samozřejmě i naším personálem.Kontaktuje nás
Při vyplnění kontaktního formuláře Vás budeme kontaktovat pro podrobnější informace.