Soukromé akce

Svatby

catering, svatba, svatební hostina

Při výběru Banket Catering uzavíráte partnerství s odborníky zaměřenými na přípravu jediněčně důležitých dní. Víme, že ve vašem svatební dni musí být všechno dokonalé a krásné. Každý detail Vaší představy doladíme k dokonalosti protože naším cílem je vytvářet podmínky pro dokonalé vzpomínky. Vy a Vaši hosté budete překvapeni dokonalostí pokrmů, které odráží naší vášeň pro to co umíme nejlépe. Ve vašem výjimečném dni ve vás vzbudíme důvěru a přineseme vám klid, abyste si mohli vychutnat sílu svatebních okamžiků se svými hosty. Svěřte se do našich rukou s Vaši jedinou starostí bude říci ANO.
 

Novinka: Kompletní nabídka svatebního cateringu 2016 ke stažení

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, svatba, svatební hostina

Grill party

Preferujete dobře propečený nebo krvavý steak? Anebo raději čerstvou grilovanou zeleninu? Připravíme pro vás to nejlepší grilování, tak abyste si užili jídlo plné chuti! Přijedeme za vámi kamkoli a přivezeme vše, co je potřeba - od stolů a grilů, až po spolehlivou obsluhu a prvotřídní suroviny. Naši kuchaři jsou jedničky v grilování masa, zeleniny i ryb, na přání připraví selátko na rožni i celé pečené jehněčí. 

Grill párty můžeme okořenit školou grilování či fruit carvingu. Jak naložit maso na grilování, připravit si vynikající marinády na grilování a další užitečné, ale hlavně chutné tipy vám prozradí naši odborníci na grilování.

Zapomeňte na mytí nádobí a úklid – o vše se postaráme. Jen si dosyta vychutnáte letní pohodu a skvělé jídlo.

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, grill, špíz

Oslavy a večírky

catering, občerstvení na večírek, pohoštění pro návštěvu, cannapes

Ať už chcete klidný večírek na uvolnění s přáteli, nebo bouřlivou párty, důležité je, aby na ni vaši přátelé dlouho vzpomínali. A tomu umíme dopomoci. Starosti nechte nám. Zajistíme znamenitou gastronomii v dokonalém stylu večírku. Náš obsluhující personál může být v přísně formálním ale třeba i hawajském oblečení. Obohatit večírek mohou i naše tančící barmanky. 

 

catering, občerstvení na večírek, pohoštění pro návštěvu, cannapes
A webform by Podio