Pro společnosti

Servírované hostiny

catering, banket, banketní stoly

Precizně připravený banket je malým svátkem, který si vychutnají všichni hosté. Vychutnejte si slavnostní atmosféru galavečeře, o kterou se postará tým profesionálních kuchařů a zkušená banketní obsluha. Sestavíme pro vás banketní menu na míru, vhodné pro charakter dané události. Slavností tabule standardně obsahuje studený předkrm, polévky, masová jídla s přílohami, saláty, dezerty, ovoce a sýry. Bankety pro menší společnosti je možné zpestřit přípravou jídla přímo u stolů. Hosté tak mají možnost vychutnat si požitek z nejen z přípravy, ale i z ochutnávání pokrmů. V neposlední řadě myslíme také na dekorace a efektní servírování jídla.
 

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, banket, banketní stoly

Rauty

Rauty jsou jednou z nejvyhledávanějších forem občerstvení pro firemní i soukromé společenské akce. Vaši hosté si mohou vychutnat teplé i studené předkrmy formou bohatě zdobených obložených mís, dát si dobře připravený steak a samozřejmě sladkou tečku v podobě dezertu! Nabízíme vám raut s kvalitním jídlem o několika chodech s efektním zakládáním rautových stolů podpořeným například hrou světel nebo jiných efektů. Rautové menu sestavíme podle vaší chuti a naši kuchaři a číšníci se postarají o nevšední gastronomický zážitek.

 

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, raut, teplý bufet

Office catering

catering, coffee break, káva, kafe

Občerstvení v kanceláři

Náš office catering si můžete objednat už od 10 hostů.
Čeká vás důležité jednání nebo připravujete vyčerpávající workshop či školení? Nápadité občerstvení vám pomůže proti stresu, uvolní atmosféru každého napjatého jednání nebo vykouzlí spokojený úsměv na tváři jinak vážného klienta.
Na našem finger food s marinovanými krevetami v čerstvém koriandru nebo kuřeti tikka masala s jogurtovým dipem si pochutnáte a v dobré náladě vyřešíte každý problém. Skvělé jídlo se podepíše pod váš úspěšný pracovní den a samozřejmě, spokojené chuťové buňky.

 

Coffee break 

Připravte sobě i svým hostům či zaměstnancům skutečný coffee break. Zapomeňte na obložený chlebíček se šunkou a kávu z automatu. Připravíme pro vás speciální coffee break menu, které si zamilujete! Plněné minibagetky se specialitami jako je například thajský masový salát nebo Raw food break se zeleninovými šťávami a čerstvým ovocem. A k dobrému jídlu nesmí chybět kvalitní káva. Spoléháme na známé italské značky jako Lavazza i na oblíbené Fairtrade kávy z různých koutů světa. Vychutnejte si svůj šálek kávy a dopřejte si k němu chutné jídlo z čerstvých surovin.

 

Novinka: Kompletní nabídka coffee breaků pro rok 2016

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, coffee break, káva, kafe

Koktejly

Pořádáte společenský večírek, vernisáž, či setkání obchodních partnerů a přemýšlíte nad vhodnou formou občerstvení? Jednoduchá ale galantní koktejl party dodá večeru ten správný punc a potěší. Koktejlové stoly s exotickými chuťovkami, křupavé koktejlové toasty, či oblíbený finger food můžou být součástí skvělého večera, který pořádáte. K tomuto večeru bude patřit šampaňské, skvělá vína ale i osvěžující alkoholické a nealkoholické koktejly. Mojito, Cuba libre, či Pina Colada jsou koktejlové klasiky, my k nim přidáme další nové chutě. Naši barmani namíchají koktejl na přání každého hosta a nezapomenou ani na pořádnou barmanskou show. Koktejl party se stane skvělou akcí, o které budete ještě dlouho mluvit!

chci vidět
reference
chci vidět
menu
catering, cocatail, šampaňské
A webform by Podio